منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت        هر نفسی که فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات     

 پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمتی شکری واجب


خدایی را شکر می کنیم که به ما توانایی داد که گامی در جهت پیشبرد و تعالی صنایع و کسب و کار اینترنتی برداریم و در این راه، با راه اندازی کسب و کار اینترنتی در سال 1397 به نام فروشگاه اینترنتی قطعه یدک گام بلندی در جهت تهیه، توزیع و تولید انواع قطعات یدکی مورد نیاز تجهیزات و دستگاههای صنعتی، ورزشی، پزشکی، لوازم خانگی، خودرویی و ... برداشتیم .

قطعه یدک مرجع تخصصی مشاوره، تأمین و فروش اینترنتی قطعات یدکی انواع دستگاه های صنعتی، ورزشی، خانگی و ... در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف قطعات یدکی شامل قطعات یدکی دستگاه های مکانیکی، الکتریکی، الکترونیکی، پزشکی، اتوماسیون صنعتی و مخابراتی همچنین لوازم و قطعات یدکی مربوط به انواع دستگاه های ورزشی و تناسب اندام، زیبایی (لاغری و ماساژور)، تخت و صندلی برقی، پدال های صنعتی، الکتروموتور و منابع تغذیه و ... در فروشگاه قطعه یدک عرضه می شود.

کاربران و مشتریان قطعه یدک می‏‏‌توانند با دریافت مشاوره قبل و بعد از خرید و اطلاعات کامل برای انتخاب درست قطعات یدکی مورد نظر خود، با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید نمایند. همواره دریافت بهترین خدمات و بهترین خرید، شایسته مشتریان فروشگاه اینترنتی قطعه یدک است.

امید است مشتریان محترم نیز با ارائه پیشنهادات سازنده و راهنمایی های مؤثر خود، ما را در جهت ارائه بهتر خدمات و نیل به اهدافمان یاری فرمایند.

مدیر سایت
سجاد حاجی بابازاده سنگی